+3804733 28328 dnz_21@ukr.net
Обрати сторінку

Матеріально-технічне забезпечення

Дошкільний навчальний заклад розташований в типовій двоповерховій будівлі, загальною площею 2782 кв.м. 
Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення   дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія системи опалювання,  вентиляційних та каналізаційних систем. 
В дошкільному закладі наявний протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.
Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований  майданчик із зеленими насадженнями, на  яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання.  Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки, естетично оформлені квітники,  висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі.
В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.
Для фізичного розвитку та проведення спортивних змагань в закладі функціонує спортивний зал, що забезпечений фізкультурним обладнанням  для різних видів руху – ходіння, лазіння, повзання, і т.д., інвентар для проведення фізичних вправ (м’ячі, прапорці, обручі, гімнастичні палки, скакалки, м’ячі – стрибунці, кільцекиди, драбина  для  лазіння, гімнастичні  лави, степ-платформи).
Обладнаний методичний кабінет, кабінет логопеда, облаштовано місце для роботи практичного психолога та вчителя дефектолога, музичних керівників.
В музичній залі є сучасні технічні засоби навчання: музичні центри, телевізор.  
В закладі оформлено: музейну кімнату  «Бабусина світлиця», сенсорна кімната, кімната духовності, кімната безпеки.
Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.
Медичний  блок розташований на І поверсі, складається з трьох приміщень, які використовуються за призначенням, а саме: медичний кабінет, маніпуляційний кабінет та ізолятор.
Всі технічні засоби знаходяться у вільному доступі для педагогів та використовуються в роботі з дітьми .
В  дошкільному  закладі є в наявності 3 комп’ютери і 3 ноутбуки, які підключені до системи Інтернет, 2 принтери з ксероксом та сканером.  В закладі наявна Wi-Fi зона.
Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ДНЗ здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі  кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: міського бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування і цільові внески фізичних і юридичних осіб. 
Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.